rsts

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΣΚΑ: Ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική της Β φάσης!

Thursday, 22 September 2016 13:33 // 3619
Rate this item
(0 votes)

Ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική της Β' φάση του κυπέλλου γυναικών. Δείτε τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής.

 

Κύπελλο Γυναικών Β’ Φάση

ΑΕΝ Κηφ.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 41-57
Pοδόπολη-Κρόνος Γέρακα 11-91
Δάφνη Δαφνίου-ΜΕΛΑΣ Αγ. Ελευθ. 27-46
ΑΕΚ Περ.-Τούφας Χαλ. 72-53
Τρίτων-Αχαρνής 49-29
Μαρούσι-Αρης Χολ. 70-72 (παρ.)
Καλύβια-Εύνικος 69-28
Ακαδημία Ηλ.-Θρίαμβος Δάφ. 44-43
Μαρκόπουλο-Παλατιανή 37-50
Προμηθέας Χαλ.-Πεύκη 69-19
Ωρωπός-Αμύντας 42-50
Ιωνικός ΝΦ-Εστία Φιλίας 38-50

ΑΕΝ Κηφ.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 41-57
Διαιτητές: Ορφανός Μ., Λαζόγκα
Δεκάλεπτα: 13-11, 25-22, 32-46, 41-57.
ΑΕΝΚ (Χρυσικάκης, Κατρά): Πολίτη 6, Παπακωνσταντίνου, Μολφέτα, Γαργαρέτα 2, Σακελλαρίου, Καίσαρη 8 (2), Τριανταφύλλου, Σελούλη, Καζνέστη 10, Καζαντζίογλου, Παναγιωτοπούλου, Τσουκαλά Χ. 15.
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Μανουσάκης, Βερροιόπουλος): Καντέλη, Σολωμού 10, Σιούκα, Τσουκαλά Δ. 22 (2), Νομικού 3 (1), Ισκιόγλου 9, Κεσσέ 6, Πατέρα 6 (2), Χόνι, Βασιλάκη, Χαϊκάλη 1, Σιδέρη.

Ροδόπολη - Κρόνος  11-91
Διαιτητές: Δράκος, Δελδήμος
Δεκάλεπτα: 0-27, 5-50, 5-71, 11-91.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ (Μπελέρης): Γεωργιλάκη, Μεντζελοπούλου, Μαγγίνα, Σερέτη 4, Αρταβάνη 3, Τσιάνη 2, Κρασσά 2, Καρακάση, Πανταζή, Λιούνη, Λυρώνη.
ΚΡΟΝΟΣ (Παπαδέλος, Χατζηιωαννίδης): Βαμβακά 22, Στεργίου 10, Μαγιντόμπε 6, Αγγελίδη 5, Σκούρα 23, Μουρντ 13, Αγιάσογλου 1, Μελαχροινίδη, Βλαχοπούλου, Αυγουστίνου 3, Κασίμη, Χειλάκη 8.


Δάφνη Δαφνίου-ΜΕΛΑΣ Αγ. Ελευθ. 27-46
Διαιτητές: Αργυρούδης, Κοτσώνης
Δεκάλεπτα: 10-13, 16-24, 20-34, 27-46.
ΔΑΦΝΗ Δ. (Μαούνης): Μάτση 1, Μπαλτσιώτη, Βάκρου 4, Μερτέκη, Βασιλοπούλου 3, Λιόλιου 2, Γεράκου 12, Μάργαρη 2, Τσαούση 1, Μπότσα, Πανοπούλου, Κατσοχειράκη 2.
ΜΕΛΑΣ (Τσιαντούκα, Σκαμπά): Ζουρνή 9, Κυριακού 9, Σκεπετάρη 7 (1), Καλλή 5, Κορρέ 4, Λυκούδη 8, Μουσούλη 2, Μονεμβασίου 2, Παπανικολάου, Κονταλή, Γιακάλου, Τρυφωνίδη.

ΑΕΚ Περ.-Τούφας Χαλ. 72-53
Διαιτητές: Ορφανός Ι., Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 22-15, 42-27, 60-45, 72-53.
ΑΕΚ Π. (Κόμης, Νάος): Τζίβα 4, Παπαδοπούλου 6 (1), Κοντοέ 4, Νάου 7 (2), Εμμανουήλ 9 (1), Γαβαλά 11 (2), Μουστάκα 13 (3), Ρούσση, Τσέρου, Σελίμη, Καρλαύτη 8 (2), Κατσιμάρδου 10.
ΦΟΤ (Καλοσακάς): Βασιλοπούλου 14 (3), Χαϊνά 3, Χριστοδούλου 12 (2), Φωτοπούλου, Γκιζάνη 4, Παπαντώνη 2, Κοτσασπύρου 5 (1), Καμπούρη, Θεοδωράτου 6 (1), Βελέντζα, Τσουλούφη, Κανέλλου 7.


Μαρούσι-Αρης Χολ. 70-72 (παρ.)
Διαιτητές: Μακρής, Μελισσάρης
Δεκάλεπτα: 14-19, 28-34, 43-49, 64-64 (κ. δ.), 70-72.
ΜΑΡΟΥΣΙ (Γιακουμάτου, Τσουμάνη): Κόστα. Κελεμουρίδου, Προμπονά 2, Πανούλη 19, Κυριακέα 6, Καββαδία 15 (1), Κογγίνη, Πατσιαρίκα 17, Αλεξίου 1, Χριστοφόρου 2, Σεμένογλου, Αλπογιάννη 8.
ΑΡΗΣ Χ. (Γεωργουδάκης, Στρατίκη): Σταυροπούλου 4, Γρίσπου 14, Τρανούλη 19 (2), Μανώλα 3 (1), Βερροιοπούλου 12, Ζάβρα, Κόρμπου 14, Τσότρα 1, Στεφανίδου, Τσιριμπάση 5, Τσοκανά.

Καλύβια-Εύνικος 69-28
Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Καταγάς
Δεκάλεπτα: 18-4, 33-9, 56-28, 69-28.
ΚΑΛΥΒΙΑ (Αναγνώστου, Τσουλούφης): Παζαρίδη 3 (1), Σμυρναίου 9, Τόση 4, Αρβανίτη 7, Ρεντζεπέρη 6, Βιντσιλαίου Α. 5, Πλούμπη 4, Μαστρογιαννίδου 13, Γκίνη, Πολίτη 8, Ανωγειαννάκη 10.
ΕΥΝΙΚΟΣ (Βελτσίστας): Γεροκώστα, Σκαμαντζούρα 7, Παπαδοπούλου 2, Κατρίνη, Κίνα 2, Γκρίτζαλη 9, Μάρκου 2, Μαυρίκη, Κιουκλάκη, Κωστοπούλου, Χαλαβατζή, Αλεξίου 6 (2).

Ωρωπός-Αμύντας 42-50
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Γκανής Α.
Δεκάλεπτα: 6-15, 20-23, 26-35, 42-50.
ΩΡΩΠΟΣ (Φραγκούλης): Χαλικοπούλου 7 (1), Γκέκα 17, Ρούβελα 2, Δήμου 4, Φέκα 12 (1), Μπούφι, Κομνηνού, Αποστολάκη, Α., Αποστολάκη Δ., Λουμπόντα, Ράπτη.
ΑΜΥΝΤΑΣ (Δρακάκη): Χονδρουδάκη, Τριμέρη 8, Μαργώνη 8, Καλλιώρα 19 (2), Νικολάου, Καμαρινού, Κοβάλσκα, Σερέτη 3 (1), Αθανασούλια 6, Ντάνου 6, Μαζαράκη.


Ιωνικός -Εστία 38- 50
Διαιτητές: Αντωνιάδης, Γκανής Ι.
Δεκάλεπτα: 8-11, 10-23, 25-35, 38-50.
ΙΩΝΙΚΟΣ (Σκαλωμένος): Πρωτονοταρίου 8 (1), Μαυροειδή 5 (1), Μαρκάκου, Ανδρεοπούλου 9, Μαγκαφά 10, Καραγιάννη, Τζιώλου, Γαλάνη, Λαούρδα 2, Γκόγκου 4, Σκαλουμπακά.
EΣΤΙΑ (Κωστόπουλος): Παγώνη, Πέτρου 2, Χαρίτου 8, Καζαντζίδου 14, Λιάγκα 7 (2), Βουλκίδη 9, Μήτρου, Κωλέτση, Λωσταράκου 6, Κολοβού, Καλατζή 4.

Την Κυριακή 25/9/2016 το πρόγραμμα έχει ως εξής:

18:30     ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.     ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ -ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ
19:45     Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ     ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ -ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20:30     ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 -ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
21:00     ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

Last modified on Thursday, 22 September 2016 13:43
Login to post comments

thelofarmakeio

Αναζήτηση

videos

kleidarotrypa13

lines